+90 533 498 45 75

444 00 99


   +90 216 455 92 97
AMBULANS UÇAK
AMBULANS HELİKOPTER
ÖZEL UÇAK
ÖZEL HELİKOPTER
FOTOĞRAF GALERİSİ

ANASAYFAParalel Havacılık Anonim Şirketi resmi ünvanına ve
721 090 5402 vergi kimlik numarasına sahip firmamız 2008 Yılında limited şirketi olarak kurulmuş, 2022 Yılında ise artık büyük bir kuruluş olduğu için A.Ş. olmuştur. Kurulduğu günden bu güne ambulans uçak ve ambulans helikopter kiralama hizmeti veren firmamız branşında öncü hale gelmiştir.


Hizmetinize sunduğumuz ağır yoğun bakım donanımlı ambulans uçak ve ambulans helikopterler ileri teknolojik medikal ekip ve ekipman ile donatılmıştır. Tarafınıza sağladığımız tüm ambulans uçak ve ambulans helikopterler tam donanımlı, güvenli ve son derece özel hava araçlarıdır. Merkez ofisi Türkiye İstanbul da bulunan şirketimiz tüm Dünya genelinde hizmet verebilmektedir. Gelen talebe cevap verme süremiz dakikalar içerisindedir. Uçuş için uygunluğumuz var ise de hastayı almak için bir kaç saat içerisinde (genelde 2 ya da 4 Saat içerisinde) hareket etmekteyiz. Tüm ekibimiz/Partner firmalarımız branşında profesyonel ve işine son derece hakimdir. Hava ambulanslarında uygunluk olduğu sürece her yere her zaman uçuş yapabiliriz. En ağır hastaları dahi kabin basınç dengeleyici özelliğine sahip ileri teknolojik ambulans uçak ve helikopterler ile son derece sağlıklı ve güvenli şekilde taşımaktayız. Kiraladığımız hava ambulanslarında görev yapan ekip ise branşında uzman doktorlardan oluşmaktadır. Hasta ya da yakını tarafından talep edilmesi halinde Profesör doktorlardan oluşan hekim kadrosu ile de uçuşu gerçekleştirmekteyiz. Atmosfer basınç dengeleyici ambulans uçaklar sayesinde taşıdığımız hastaları aldığımız gibi hatta bazen aldığımızdan daha iyi bir sağlık durumuyla gideceği yere teslim etmekteyiz. Ambulans uçak kiralama hizmetimizde gerek yurt içi gerek yurt dışı hava limanı hastane transferlerini de biz organize edip biz yürütmekteyiz.

Bu sayede;

Çok önemli olan hastanın uçağa binmeden önce uçuşa hazırlık işleminin yapılmasını

Hastanın sağlık durumunu yakından takip edip, transferi üst seviye sağlık koşullarında gerçekleştirmeyi

Hastayı taşıyan yer ambulansını piste sokup ambulans uçağın altına kadar yanıştırarak hastayı güvenlik kontrolü, hava limanı giriş çıkışı gibi prosedürlere maruz bırakmadan direk ambulans uçağa almayı sağlayarak

Uçuşu en güvenli hale getiriyoruz.

Ambulans uçak, Ambulans Helikopter gibi Hava ambulans kiralama hizmeti veren firmamız Paralel Havacılık Anonim Şirketi; Tüm Dünya'yı etkisi altına alan Covid - 19 salgını ile de başarıyla mücadele etmiş, bir çok entübe ve ağır hastayı uluslar arası ve yurt içinde taşıyarak sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olmuştur.

Bizimle uçun
HIZ HAYAT KURTARIR !


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret20954